راه حل ها

علامت های دیجیتال

تعداد فزاینده ای از مکان های عمومی – مانند مراکز خرید، میادین، پایانه های اتوبوس، بیمارستان ها، بانک ها، سینماها، و بسیاری از مکان های دیگر که در آن گروه از مردم جمع آوری – در حال حرکت به دور از پوستر تبلیغات و اطلاعات نمایش سنتی؛ تبدیل به علامت های دیجیتال، به جای آن. یکی از مزایای علامت های دیجیتال است که تبلیغات سنتی استاتیک می باشد و به سرعت خسته کننده می شود.

راه حلهای اتاق سرور

اتاق ATEN SMB سرور راه حل ارائه می دهد محصولات مختلف است که افزایش بهره وری و بهبود انعطاف پذیری مدیریت اتاق سرور خود را. ATEN دندانه دار کردن سوئیچ KVM به شما اجازه کنترل چندین سرور از یک کنسول واحد – صرفه جویی در هزینه های خود را، زمان، فضا و انرژی است. ATEN ال سی دی کنسول ادغام یک صفحه کلید، ویدئو، کنسول ماوس دندانه دار نصب شده در یک مسکن ۱U – آن را بهینه سازی شما سرور اتاق املاک و مستغلات.

ویدئو Extention های راه حل های

ATEN ارائه می دهد طیف گسترده ای از محصولات ویدئو به ارائه پسوند فاصله طولانی تر همراه با انتقال ویدیو با کیفیت بالا. گسترش راه حل ویدیو نه تنها گسترش فاصله بین دستگاه های منبع / V A و دستگاه های صفحه نمایش، بلکه تکرار سیگنال های صوتی / تصویری از یک منبع تنها به صفحه نمایش چند ….

مدیریت از راه دور کیوسک

با استقلال مصرف کننده در حال افزایش است، بیشتر و بیشتر شرکت را ساده خدمات مشتری و کاهش هزینه ها با استفاده از دستگاه های سلف سرویس به ارائه خدمات قابل انعطاف و تخصصی است. از دسترسی به اینترنت و یا اطلاعات بارکد خوان به کیوسک های تعاملی، افزایش در دسترس بودن کیوسک بالا برای ساخت و ساز رضایت مصرف کننده و وفاداری بسیار مهم است ….